poniedziałek, 23 maja 2016

Warzone Resurrection - nowości maj 2016

Po miesięcznej przerwie dostaliśmy coś takiego:

Brotherhood Visionaries

Cybertronic Vince Diamond

Wolfbane Fenris Bikes
Może kilka slów podsumowania. Wizjonerki moim zdaniem wyglądają super. Takie pulpowe zakonnice z bronią. No miodzio :D Aż żałuję, ze nie maluję bractwa.

Następnie Vince. Model mi się podoba. Fajna twarz, ale te ręce już mniej. Jakby mu się pojawki do nich poprzyczepiały. Może będzie ciekawszy na żywo, ale generalnie na plus.

Fenris Bikes... cóż motory które wyglądają na traktory... no nie wiem, nie przekonuje mnie to. Mi się zawsze podobały Fernisy bo były takie na maksa wypasione, z kolcami na kołach z wielką głową wilka z przodu. O właśnie takie. W tych podoba mi się to, ze mają okulary i... to chyba wszystko. Aha no fajnie też, że są dwa modele na każdym motorze. To będą chyba pierwsze figurki które jakoś skonwertuję o ile w ogóle je kupię. Trochę szkoda.,. bo moim zdaniem to zmarnowany potencjał.

3 komentarze:

  1. Traktory mnie też nie przekonują, siostry wypas, ale Vince niszczy system! Zdecydowanie Prodos coraz lepiej sobie radzi z figurkami.

    OdpowiedzUsuń
  2. Vince dobry jest. Trochę przypomina starego Vince'a no i widać że to Cybertronic. Siostry również dobre modele chociaż malowanie w programie mnie nie przekonuje, a co do traktorków to o ile kupię postaram się pomalować każdy w kolorach rożnych producentów traktorów (np. John Deere,New Holland i Fendt albo Claas). Ale to tyle jeśli chodzi o pomysły na Fenrisy. Poza tym powoli nie widze sensu zbierania Wilków ;)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin