środa, 1 lipca 2015

Figurkowy Karnawał Blogowy - Edycja #10: Upadła Madonna z wielkim cycem [podsumowanie]

No i X edycja dobiegła końca :) Dziękuję wszystkim za udział.
Na czym to wszystko polegało możecie poczytać tutaj.

Mam nadzieję, ze temat się podobał :) POdsumuję teraz wszystkie wpisy w kolejności dodawania:1. Na pierwszy ogień idzie: Dziennik Groana i jego Pam z Mostowego Patrolu. Na szczególną uwagę zasługują skórzane stringi :)2. Następnie swój wpis dodał quidam corvus z Danse Macabre. Jest to Succubus od Freebooter Miniatures. Jak na tak erotycznego Demona kuszącego mężczyzn współżyciem seksualnym jest moim zdaniem trochę zbyt upiorna, no ale kto co lubi ;P3. Następny był koyoth z bloga shadow grey  i jego Margara Firetongue od Reapera. Jak sam przyznał poszedł na jakość i ciężko mu tego odmówić :)


4. Kolejny wpis jest od Michała Kucharskiego prowadzącego dwarfcrypt. Tutaj kobiety są aż dwie i są efektem zasady internetu nr 63 (For every male character there is a female version. No Exceptions) Asterixa i Obelixa z Hasslefree Miniatures (zwłaszcza ta druga dobrze wpasowuje się w ramy X edycji FKB)


5. Kolejny wpis to Anolecrab z Krypty Królów... i tak: Cyc jest całkiem konkretny ale... no zresztą zobaczcie sami... Ogre Tyrant od GW. ;)6. Nastepny pojawił się maniex z maniexite a z nim jego Dark Elfka. W komentarzach padło stwierdzenie, że "...ona ma szpetną gębę.", no ale cyc ma dorodny i nie mam się do czego przyczepić :P


7. No i wreszcie na koniec dołączyła do karnawału Skavenblight hakostwa. Tym razem jest to coś miłego dla oka dla kobiet, chociaż kunszt malarski na pewno przykuje uwagę każdego :) oto Valten z WFB.


8. No i jeszcze ja i Virina, Female Demon od Reaper Miniatures  aka "baba z lasu":


Bardzo wszystkim dziękuję za udział. Pomimo tego, ze temat był dość frywolny cieszy mnie tak duży odzew :) Bardzo się też cieszę, że nikt nie pomalował Wet nurse z kingdom death ;)

Przekazałem właśnie koszulkę lidera dalej do a konkretnie do Asterixa z Valadoru. :) Miłej dalszej zabawy wam (i sobie) życzę :)

Spis poprzednich edycji KFB możecie znaleźć tutaj.

6 komentarzy:

 1. Muszę przyznać że to był piękny temat. Fajnie się to wszystko czytało i oglądało. I dziękuję za nominację.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nikt nie pomalował Wet nurse. Po cichu na to liczyłem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam tradycyjnie prośbę, prześlij mi w/w post w wersji html na emaila: quidamcorvus @ poczta . fm

  Opublikuję go w twoim imieniu na Wrotach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z takimi osobliwościami można rozkręcać ostrą imprezę ! :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin